• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/solmazgrouptemizliksirketleri/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323408978
  • https://twitter.com/muratsolmaz5858
  • https://www.instagram.com/ormantikkkk/?hl=tr
  • https://www.youtube.com/channel/UCG719EnOy4QURnGYTBefsYg?view_as=subscriber
                              BİLGİ MERKEZİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ (0212) 550 32 38 GSM (0532) 340 89 78 
 

İLÇELER TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
YANGIN SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Hava Durumu
Saat
sivas temizlik şirketi

bakırköy temizlik şirketleri

bakırköy temizlik şirketi

                       BAKIRKÖY TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Bakırköyde evimiz var nasıl temizletirim veya eşyalı evimi temizletlek istiyorum gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir firma özelliğine sahip olan solmaz group temizlik şirketleri Aynı zamanda evinizin dezenfekte işlemlernide üstlenmektedir. Günümüzde covit 19 pandemisi de yükselişe geçtiği bu günlerde insanlar dezenfekte yapan firmalar arar oldular dezenfekte şirketleri de birhayli çoğalmış durumda peki en iyi dezenfekte firmasını nasıl bulabilirsiniz ?işte yanıtlar dezenfekte işi bir temizlik dalıdır temizlik firmalarının tümü dezenfekte işleminin nasıl yapılacağını bilmelidir firmaların çoğu dezenfekte kimyasallarına yabancı değildir kullanılan bir çok temilzik ürününde dezenfekte katkısı mevcuttur.Temizlik nedir nasıl yaplır? konusu ile anlatmaya devam etmak en doğrusu diye düşünüyorum Temizlik firmaları arasında maalesef merdiven altı firmalar çoğalmış durumda çarşaf parçaları ve genel temizlik maddesi ile temizliğe gelen firmalar var bu sebepten dolayı görüştüğünüz firmanın Güvenilir ve Kaliteli bir firma olmasına dikkat etmelisiniz. örneğin firma geçmişine göz atbilirsiniz veya anlaşmak üzere olduğunuz firmayı şikayet var bölümünden sorgulayıp  güven testi yapmanızda mümkündür. Solmaz group temizlik şirketleri Kaliteli Malzeme güleryüzlü profosyonel ekip ve ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz. 7/24 Hizmet Veren Firmamız Kalitenin En Yüksek Boyutlarıyla Sizleri Tanıştırmaya devam ediyor.

                 EV TEMİZLİK HİZMETLERİ
Bakırköy Ev temizlik şirketleri arayan müşterilerimize her şey dahil hizmet vermektedir. Daireniz ister boş ister eşyalı veya kiracı sonrası olsun firmamızdan temizlik konusunda yardım almanız mümkündür. (Daireler için keşif hizmetimiz yoktur,500 m2 üzerindeki alanlar için ÜCRETSİZ keşif servisimiz mevcuttur).bakırköy Ev temizliği, ev daire ve küçük ölçekli ofis, işyeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli. Temizlik şirketi talebinde bulunmak için dilediğiniz gün ve saatte bizi arayabilirsiniz…

                  EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALIDIR...
Bakırköy temizlik şirketleri Koltuk yıkama, duvar silimi, camların içli dışlı silinmesi,pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve seramiklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinip, temizlenmesi davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Temizlik şirketleri Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, seramik, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanır. bu tür hizmeti ekip halinde veya

                             EVLERE TEMİZLİKÇİ BAYAN       
temizlik personellerimizi 10 seneyi aşkın bizimle çalışanlardan seçmekteyiz güvenilir tanıdığımız bildiğimiz kişilerden oluşturmaktayız temizlikçi bayan kadromuzu,solmaz temizlik olarak ilk hedefimiz güven ve güleryüz,bayanlarımızın kullanıcağı detarjan ve benzeri ürünler tarafınıza aittir,temizlikçi bayanlarımız sabah 09:00 akşam 17:00 arası tamgün olarak çalışmaktadırlar çalışma saatlerine hassasiyet göstermeniz rıca ederiz istanbulun bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz detaylı bilgi için haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

                 İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bakırköy inşaat sonrası temizlik şirketleri Cam çerçeve ve doğramalarının bant, etiket, harç ve boya gibi atıklardan arındırılarak temizlenmesi,Camlarda olabilecek muhtemel, boya, harç, bant, mantar, silikon vb. atıkların kazınarak içten ve dıştan silinmesi.Duvarların tozunun alınması,Mutfak dolaplarının içlerinin vakumla çekilmesi ve içli dışlı silinerek ince temizliğinin yapılması.
Banyo ve wclerin duvarlarının inşaattan kaynaklanan harç, boya, kireç ve alçı izlerinin kazınarak kimyasal ile yıkanması ve durulanması.Banyo dolapları ve aksesuarlarının silinmesi.Banyo ve wclerin ince temizliğinin yapılması.Kapı, petek ve prizlerin silinmesi.Balkonların yıkanması.İnşaat sonrası evin zemin türüne göre (parke, marley, mermer, fayans) temizliğinin sağlanması. 
              YANGIN SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ: 

 YANGIN TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ
Bakırköy Yangın sonrası temizliği bakırköy'de yangın felaketi yaşayan evlerin tüm ince temizliği, tadilatı ve onarımını üstleniyoruz.Daire içerisini is, kurum, yanık ve kokudan arındırarak yangından dolayı oluşan onarımlık tüm bölgeleri solmaz temizlik şirketleri olarak onarıyoruz.Temizlik şirketleri Duvar, tavan, sıva, alçı , fayans döküntüleri, dolap yanıkları, yanmış cam çerçevelerinin yenilenmesi, zarar görmüş parkelerin sökülerek değiştirilmesi.Tüm daire içinin boya ve badanasının yapılması.Tüm eşyaların silinerek dezenfektesinin yapılması, Yangın sonrası kapı, petek ve prizlerin silinmesi.Halı ve koltukların yıkanması.Tüm evin ince temizliğinin yapılması ve kokudan arındırılması için komple dezenfekte kimyasalı sıkılması ozon ile arındırılıp temiziği.Bakırköy boya badana ustası
               yerler ve yüzeyler
bakırköy fuar stant Temizlik şirketi Temizlik sırasında olabildiğince çok yüzeye ulaşmak için, hareket edebilen eşyalar yerlerinden oynatılır.
· Vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülür.
· Süpürme sonrası arap sabunlu su ile ıslatılmış paspasla silinir.
· Uzun süre temizlenmemiş, kalıcı kirler bulunan ortamların temizliği özen ister. Yerlerin önce ıslatılarak, spatula gibi kazıyıcılar yardımıyla, mekanik olarak temizlenmesi gerekebilir.
· Mobilyaların tozları, nemli bezle silinir. Lekeler varsa, yüzeyi bozmayacak özel temizleyiciler ya da deterjan kullanılarak temizlenmeli, kuru bez ya da nemli bezle son bakım yapılmalıdır.
· Fayans yüzeyler her gün arap sabunlu nemli bezle silinir. Sabunsuz bezle durulanır.
Bakırköy Ataköy 1. Mahallesi Bakırköy Ataköy 2-5-6. Mahallesi Bakırköy Ataköy 3-4-11. Mahallesi Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi Bakırköy Basınköy Mahallesi Bakırköy Cevizlik Mahallesi Bakırköy Kartaltepe Mahallesi Bakırköy Osmaniye Mahallesi Bakırköy Sakızağacı Mahallesi Bakırköy Şenlikköy Mahallesi Bakırköy Yenimahalle Mahallesi Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi Bakırköy Zeytinlik Mahallesi Bakırköy Zuhuratbaba Mahalleside de hizmet veren firmamıza bakırköy temizlik şirketi, bakırköy temizlik şirketleri, bakırköy inşaat sonrası ev temizliği, temizlik şirketleri bakırköy, temizlik şirketleri, ev temizlik şirketi, ev temizlik şirketleri, bakırköy yangın sonrası temizlik şirketleri, gibi arabalardan google da arama yaparakta ulaşabilirsiniz.

CAM CEPHE TEMİZLİĞİ:
 cam bina temizliği
ofis camları villa camı ev camı daire inşaat sonrası cam temizliği dış cephe camı her çeşit
cam temizliği uzman eğitimli camcı personellerimiz ve 1'ci sınıf aparatları ile silimini yapmaktadır.camların
içli dışlı olmaz üzere silimi yapılır. Dış cephe Camlar kompozit alüminyum pimapen doğramalırın temizliğinde
kullanılıcak yanlış ürün yanma kararma çizilme şeklinde kötü sonuçlar doğurur, bu nedenleki ürün çok dikkatli
seçilmelidir Firmamız en kaliteli TSE belgeli ürünler kullanmaktadır.

 

· Camlar, çerçeveler ve kapılar, en geç ayda bir, arap sabunlu su ile ıslatılmış bezle temizlenir ve sabunsuz bezle durulanır.
· Kapı kolları, banko ya da merdiven kenarı gibi çok kişinin ellerinin değdiği yüzeyler, önce sıcak su ve arap sabunuyla, daha sonra dezenfektan eklenmiş suyla silinir.
· Perdeler ve diğer kumaş materyal en geç iki ayda bir çamaşır makinesinde uygun programla yıkanır ya da gerekirse kuru temizleme yapılır.
· Pano, tablo, ayna, abajur ve radyatör petekleri de temizlenecek yüzeylerarasındadır ve mobilyalar gibi temizlenir.· Akıtmayan naylon torbalar ile birlikte kullanılan çöp kovaları, en geç haftada bir, mekanik temizlik yapıldıktan sonra deterjanlı su ile fırçalanarak temizlenir, kurulanır.
BUZDOLABI
·Bakırköy Temzlik şirketi Dış kısmının yüzey olarak temizlenmesi, içinin düzenli kullanılması gereği dışında, otomatik eriticili değilse, buzluğun bakımı düzenli olarak yapılmalı, iç yüzeyleri ve raflar deterjanlı sıcak su ile silinmelidir.
· İçinde yalnızca besinler bulundurulmalıdır.
SU SEL VE LAĞAM BASMASI TEMİZLİĞİ :

 su ve lağam baskını temizlik şirketi,
Bakırköy Temizlik şirketleri Resimlerde de göreceğiniz gibi su sel ve lağam baskını maalesef başımıza gelebiliyor Önce görünür kirler ıslatılarak temizlik fırçalarının kazıyıcı kenarları da kullanılarak temizlenir.· Toz ya da sıvı, ovucu bir deterjanla önce fırçalanarak temizlenir ve su ile durulanır.  Musluk başları da toz ya da ovucu bir deterjanla, başka bir fırça ya da bez kullanılarak temizlenir.· Sabunlukların dış yüzey temizliği her temizlikte yerine getirilmelidir. Sıvı sabunlar bittiğinde sabunluklar   fırçalanarak temizlenip, kurulanmalı ve bu işlemlerden sonra yeniden doldurulmalıdır.· Evyelerin dışında kalan yer ve yüzeyler yukarıda belirtildiği gibi temizlenir.. Tuvalet ve lavabo fırçaları ayrı olmalı, başka yüzeylerde kullanılmamalı ve temas ettirilmemelidir

Bakırköy Temizlik şirketleri Temizlik sırasında kullanılan malzemeler ve bunların bakımı da özen ister. Temizlik sırasında eldiven kullanmakta yarar vardır. Burada amaç el cildinin korunmasıdır. Eldiven giyilmeden önce eller kurallara uygun olarak yıkanır ve kurulanır. Kirliliğin yayılmasının eldivenler aracılığıyla olabileceği unutulmamalıdır. Atık bulaşmış eldivenler, kendileri de birer bulaştırıcı araç olurlar. Bu nedenle temizlik sırasında eldivenler, faraş ve fırça gibi bir araç kullanmadan doğrudan, atıklarla temas ettirilmemelidir.

bakırköy Temizlik şirketleri Deterjanların doğa kirliliğinde önemli payı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle gereksinimi karşılayacak en az miktarda kullanılmasına özen gösterilmelidir. Durulanarak yüzeylerde bulanık görüntü yapmayacak şekilde temizlenirler. Yüzey ve yerlerin kaplamalarına zarar vermeyecek özellikte olanlar kullanılmalıdır. Arap sabunu da sulandırılarak akışkan kıvamda deterjan gibi kullanılabilir. Arap sabunu ile hazırlanmış temizlik suyuna hiç bir zaman çamaşır suyu karıştırılmamalıdır. Karıştırılırsa etkileri azalacağı gibi ortama zehirli gazların çıkmasına neden olunur. Temizlik bezleri ısıya dayanıklı, tüy bırakmayacak, yumuşak pamuklu kumaşlardan yapılmış sağlam bezler olmalıdır.Temzlik şirketi Kuru ya da nemlendirilmiş olarak, kirlendikçe su ve sabun ya da deterjanla temizlenip durulanarak kullanılır. Yırtılınca yenilenirler. Sıcak su ile yıkanamama özelliği ve gözenekleri nedeniyle çok geniş alan oluşturdukları için temizlenmeleri zor olan plastik süngerler bez yerine kullanılmamalıdır. Görünür biçimde yıprandıklarında yer paspasları yenilenmelidir. Temizlik fırçaları esnek ve hareketli ancak kuvvet uygulayacak kadar sağlam ve ısıya dayanıklı olmalıdır. Bu özellikleri bozulduğunda kullanılmayıp yenilenmelidir.

Bakırköy İlçesinde Verdiğimiz Hizmetler

Bakırköy Ev Temizlik şirketi   

Bakırköy parke mermer Temizlik şirketi   

Bakırköy Ofis Temizlik Şirketi     

Bakırköy Diş Cephe Temizlik şirketi   

Bakırköy tek bayan yardımcı temizlikçi şirketi   

Bakırköy Yangin Sonrasi Temizlik şirketi  

Bakırköy boya badana Temizlik şirketi 

Bakırköy Hastane Temizlik şirketi   

Bakırköy İnşaat Sonrası temizlik şirketi   

Bakırköy Otel Temizlik şirketi

Bakırköy villa Temizlik şirketi  

Bakırköy Su Baskini Temizliği şirketi 

Bakırköy Fabrika Temizlik şirketi

HİZMETLERİMİZ BOLGELERİMİZ

ataköy ev temizlik şirketleriataköy ev temizliği ataköy temizlik         şirketiataköy temizlik şirketleri olayyeri temizliği acıbadem temizlik şirketiacıbadem temizlik şirketleri aksaray temizlik şirketiaksaray temizlik şirketleri arnavutköy ev temizlik şirketleriarnavutköy  ev  Temizliğiarnavutköy temizlik şirketiarnavutköy temizlik şirketleri
ataşehir ev temizliği ataşehir temizlik şirketiataşehir temizlik şirketleri
bahçelievler ev temizlik şirketleribahçelievler temizlik şirketibahçelievler temizlik şirketleri bahçeköy ev temizlik şirketleri
bahçeköy temizlik şirketibahçeköy temizlik şirketleri bahçeşehir ev temizlik şirketleribahçeşehir temizlik şirketibahçeşehir temizlik şirketleri
bakırköy ev temizlik şirketleribakırköy temizlik şirketibakırköy temizlik şirketleri bayrampaşa ev temizlik şirketleribayrampaşa temizlik  Şirketibayrampaşa temizlik şirketleri başakşehir ev temizlik şirketleri,
başakşehir temizlik şirketibaşakşehir temizlik şirketleri bağcılar ev temizlik şirketleribağcılar temizlik şirketibağcılar temizlik şirketleri
beşiktaş ev temizlik şirketleribeşiktaş temizlik şirketibeşiktaş temizlik şirketleri
beykoz ev temizlik şirketleribeykoz temizlik şirketibeykoz temizlik şirketleri
beylikdüzü ev temizlik şirketleribeylikdüzü temizlik şirketibeylikdüzü temizlik şirketleri beyoğlu ev temizlik şirketleribeyoğlu temizlik şirketi, beyoğlu temizlik şirketleri büyükçekmece ev temizlik şirketleribüyükçekmece temizlik şirketibüyükçekmece temizlik şirketleri çatalca ev temizlik şirketleri,
çatalca temizlik şirketiçatalca temizlik şirketleri esenler ev temizlik şirketleri,
esenler temizlik şirketiesenler temizlik şirketleri esenyurt ev temizlik şirketleri,
esenyurt temizlik şirketiesenyurt temizlik şirketleri eyüp ev temizlik şirketleri,
eyüp temizlik şirketieyüp temizlik şirketleri fatih ev temizlik şirketleri,
fatih temizlik şirketifatih temizlik şirketleri florya temizlik şirketiflorya temizlik şirketleri gaziosmanpaşa ev temizlik şirketlerigaziosmanpaşa temizlik şirketigaziosmanpaşa temizlik şirketleri güngören ev temizlik şirketlerigüngören temizlik şirketigüngören temizlik şirketleri kadıköy ev temizlik şirketlerikadıköy temizlik şirketikadıköy temizlik şirketleri kağıthane ev temizlik şirketlerikağıthane temizlik şirketikağıthane temizlik şirketleri kartal ev temizlik şirketlerikartal temizlik şirketikartal temizlik şirketleri küçükçekmece ev temizlik şirketleri,küçükçekmece temizlik şirketiküçükçekmece temizlik şirketleri maltepe ev temizlik şirketlerimaltepe temizlik şirketimaltepe temizlik şirketleri pendik ev temizlik şirketleripendik temizlik şirketipendik temizlik şirketleri sarıyer ev temizlik şirketlerisarıyer temizlik şirketisarıyer temizlik şirketleri sancaktepe ev temizlik şirketlerisancaktepe temizlik şirketisancaktepe temizlik şirketleri silivri ev temizlik şirketlerisilivri temizlik şirketisilivri temizlik şirketleri sultanbeyli ev temizlik şirketleri, sultanbeyli temizlik şirketisultanbeyli temizlik şirketleri sultangazi ev temizlik şirketlerisultangazi temizlik şirketisultangazi temizlik şirketleri şile ev temizlik şirketleri, şile temizlik şirketişile temizlik şirketleri şişli ev temizlik şirketleri,şişli temizlik şirketişişli temizlik şirketleri tuzla ev temizlik şirketleri,
tuzla temizlik şirketituzla temizlik şirketleri ümraniye ev temizlik şirketleri,
ümraniye temizlik şirketiümraniye temizlik şirketleri üsküdar ev temizlik şirketleri, üsküdar temizlik şirketiüsküdar temizlik şirketleri zeytinburnu ev temizlik şirketlerizeytinburnu temizlik şirketizeytinburnu temizlik şirketleri

  


                             ANASAYFAYA DÖN

ilçeler temizlik şirketi