• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/solmazgrouptemizliksirketleri/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323408978
  • https://twitter.com/muratsolmaz5858
  • https://www.instagram.com/ormantikkkk/?hl=tr
  • https://www.youtube.com/channel/UCG719EnOy4QURnGYTBefsYg?view_as=subscriber
                              BİLGİ MERKEZİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ (0212) 550 32 38 GSM (0532) 340 89 78 
 

İLÇELER TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
YANGIN SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Hava Durumu
Saat
sivas temizlik şirketi

Dezenfekte yapan firmalar istanbul

DEZENFEKTE HİZMETLERİ
Covit 19 pandemisi süresince yaşadığımız sıkıntılar hepimizce malumdur dezenfektanlar hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Solmaz temizlik hizmetleri olarak temizlikte kullandığımız ürünler 20 yıldır zaten dezenfektan içeren ürünlerdir. Dezenfektanlar firmamıza yabancı bir ürün değil bu sebeptendir ki firmamız dezenfekte işini biraz daha genişleterek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ev veya işyeri olsun temizlik hizmeti alımlarınızdan sonra küçük bir maliyetle dezenfekte hizmetide almanızı mümkün hale getirdik.
 dezenfekte yapan firmalar
Dezenfekte şirketleri arasında henüz böyle bir hizmet veren firma bulunmamaktadır. Dezenfekte ile beraber temizlik hizmeti aldığınızda dezenfekte hizmeti ortalama 150 tl civarında olur ve dezenfekte uygulanan alanlarda mesela ofis diyelim bir misafiriniz geldi virüs bulaşmış fakat farkında değil kapı kollarına dokundu ardından siz veya iş arkadaşlarınızdan biri aynı noktaya dokunursa virüs aktif hale gelir fakat dezenfektan uygulanmış bir alana temas etmesi durumunda virüs ölür ve ikinci dokunanı etkilemez. Dezenfektanlarında amacı budur. dezenfekte yapan firmalar istanbul'da sizleri virüsten bir nebzede olsa korumak ve temizlik işlerinizi üstlenmek için varız. Covit 19 virüsü ciddi bir salgına dönüştüğü günümüzde nasıl rahat edebilirizki ? Evimiz iş yerimiz iş hanları otobüsler vs her alanda rahatlıkla gezen virüsten kendimizi nasıl korumalıyız ? Evimizin içini bir şekilde temizlesekte acaba merdiven dairesi apartman boşlukları asansörler merdiven küpeşteleri otoparklar ne derece güvenli olabilir. Biz solmaz group şirketleri olarak bu ortak alanlardan başlayarak güvenliğimizi arttırmalıyız diye düşünüyoruz. Bina ve iş yeri ortak alanlarına giren virüsün bize bulaşması sadece an meselesidir.
                          DEZENFEKTE ŞİRKETLERİ
 DEZENFEKTE ŞİRKETLERİ

Dezenfekte şirketleri arayan müşterilerimiz bu hizmeti bulmakta zorlanabilmektedir solmaz temizlik şirketleri olarak dezenfekte hizmetini yaklaşık 20 yıldır sizlere sunmaktayız.
Türkiye dezenfekte nasıl yapılır sorusunu araştırmaya başladığı bu dönemde solmaz group şirketleri bu sorulara anında yanıt vermiş bir firma özelliği taşımaktadır. Tecrübemiz sayesinde ciddi derecede hizmet götürdüğümüz alanlar önem arz eden alanlar olma özelliği taşımaktadır. Örneğin okullar dersaneler hastaneler otobüs gibi ortak kullanılan ve mikro organizmaların yoğun olduğu alanlara dikkat çekmeye çalıştık ve bir nebzede olsa yararlı olduğumuza inanıyoruz diyorum çünki bu iş az da olsa bir maliyet götürüsü var maalesef iş para ödemeye gelince eli sıkı davranıyoruz. Elbette bu işi fırsatçılığa çevirenlerde yok değil bunlarıda elemek bizlere düşer. 
                           KULLANILAN ÜRÜNLER
Bilindiği üzere evimizde ve işyerimizde kullandığımız koltuk halı kilim vs ürünlerin mikro organizmalar için bir ev niteliği taşımaktadır. Dezenfektan uygulamaları sonucunda bu tür ürünlerde herhangi bir mikrop kalmayacaktır.

Yorumlar - Yorum Yaz
ilçeler temizlik şirketi